BURY .TRADE

BURY .SERWIS

BURY .TRANSPORT

Zagraniczny i krajowy handel owocami i warzywami, profesjonalne usługi transportowe oraz autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i autobusów marki MAN.

NASZE DYWIZJE

Działalność firmy Bury dzielimy na trzy dywizje:

BURY.trade to największa dywizja firmy odpowiedzialna za handel owocami i warzywami.

Obecnie posiada w swojej strukturze:
– 2 oddziały: w Lublinie i Krakowie oraz
– 4  przedstawicielstwa na giełdach towarowych: w Lublinie, Krakowie, Warszawie i Rzeszowie.

BURY.transport to flota ponad 120 nowoczesnych zestawów chłodniczych, składająca się z ciągników marki MAN oraz naczep Schmitz o ładowności do 22500kg, 6 chłodni z podwójną podłogą czyli doubledeckerów,  mogących przewozić nietypowe, delikatne ładunki oraz 9 chłodni tzw. „hakówek”przeznaczonych do przewozu świeżego mięsa w postaci półtuszy.

BURY.serwis to autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych MAN i agregatów chłodniczych Carrier, świadczący pełen zakres usług serwisowych.

Nasze serwisy zlokalizowane są na terenie Lublina i Radomia.

 

JUŻ 30 LAT

HISTORIA FIRMY

Logo Bury - 30 LAT

Firma Bury obecna jest na rynku od 1992 roku. To firma rodzinna założona przez braci Bogdana i Jacka Burych. W ciągu 30 lat swojej działalności wypracowała sobie pozycję jednego z największych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw z branży w Polsce.

Od samego początku istnienia firmy koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości obsługi naszych klientów. Dobrem nadrzędnym dla nas było i jest zadowolenie naszych odbiorców i zaspokojenie ich wszystkich potrzeb.

Dzisiaj Bury to zagraniczny i krajowy handel owocami i warzywami, profesjonalne usługi transportowe oraz autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i autobusów marki MAN.

Luksusowa Marka Roku 2018

Mamy zaszczyt poinformować, iż Firma Bury otrzymała tytuł i statuetkę Luksusowej Marki Roku 2018

Firma

BURY SP. z o.o. W LICZBACH

31
Lat w biznesie
10
Oddziałów firmy Bury
500
Zatrudnionych pracowników
12000 m2
Powierzchni magazynowych

SZYBKI KONTAKT PRZEZ

FORMULARZ KONTAKTOWY

W celu uzyskania szczegółowych informacji kontaktowych, proszę przejść na podstronę Kontakt.    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Bury Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, adres: ul. Mełgiewska 38c, 20-234 Lublin.
    Dane kontaktowe; tel: +48 81 469 77 55, e-mail: abi@bury.pl.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi zgodnie z treścią kierowanej do nas wiadomości (w oparciu o podstawę prawną art. 6 ust 1 pkt. f RODO, tj. realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną nam wiadomość. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.