NOWA MARKA PREMIUM WARZYW I OWOCÓW

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż firma BURY Sp. z o.o. właśnie wprowadza na rynek własną ogólnopolską markę warzyw i owoców o rajskiej nazwie „Rajski Ogród”.

Pragniemy dzielić się zdobytą przez ponad ćwierć wieku wiedzą i doświadczeniem z zakresu świeżych owoców i warzyw. Pragniemy tworzyć kulturę zdrowego odżywiania i wpływać na nawyki żywieniowe oraz świadomość konsumentów. Celem naszej nowej marki jest oddanie w ręce konsumentów wyjątkowych produktów premium, czyli wysokiej jakości świeżych owoców i warzyw zarówno z kraju jak i ze świata, starannie wyselekcjonowanych i zapakowanych z należytą troską oraz pochodzących wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych dostawców. W efekcie pragniemy poprawiać jakość życia, samopoczucie oraz przypominać że wysokiej jakości owoce i warzywa to najlepsze naturalne źródło witamin i minerałów.

Chcąc podzielić się tym ważnym dla nas wydarzeniem, zorganizowaliśmy konferencję prasową, podczas której poinformowaliśmy media o nowej kreacji ogólnopolskiej marki owocowo-warzywnej Rajski Ogród a także o uroczystym otwarciu nowej linii produkcyjnej 🙂

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu Rajski Ogród – Na zdrowie oraz naszej nowej strony www.rajskiogrod.pl

NA ZDROWIE !