Sekcja sportowa Bury.Active

Ciągle rosnąca sportowa aktywność w firmie Bury sprawiła, że właśnie powołaliśmy do życia sekcję sportową pod nazwą Bury.Active.

Została założona z inicjatywy pracowników, którzy w profesjonalny sposób współpracują ze sobą na co dzień, ale także są aktywni sportowo. Ponadto to ludzie pełni pasji i gotowi do działania, którzy darzą się wzajemną sympatią z czego wynika chęć do wspólnego spędzania czasu.

Bury.Active zrzesza pracowników aktywnych sportowo bez względu na to jaką dziedzinę sportu uprawiają. Obecnie w grupie Bury najpopularniejszym sportem jest bieganie, choć są wśród nas także przedstawiciele innych dyscyplin takich jak wędkarstwo, żeglarstwo, kolarstwo. Nasi biegacze zawsze chętnie uczestniczą w akcjach takich jak: #Biegnijlublin, Poland Business Run, Maraton Lubelski, #Milanastart.

Od teraz na różnych imprezach sportowych będziemy widoczni jako Grupa Bury. Wszystkich chętnych pracowników i przyjaciół firmy zapraszamy do sekcji Bury.Active, a pozostałych zachęcamy do kibicowania i wspierania naszego zespołu 🙂

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebook’a na którym systematycznie pojawiają się informacje o poszczególnych biegach i innych wydarzeniach. Więcej na: https://www.facebook.com/BuryTrade/