BURY.serwis to autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych MAN i agregatów chłodniczych Carrier, świadczący pełen zakres usług serwisowych. Nasze serwisy zlokalizowane są na terenie Lublina i Radomia.

 

Firma Bury to Ekspert

W NAPRAWACH SERWISOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH MARKI MAN

 

Od 2011 roku jesteśmy Partnerem Serwisowym MAN Truck and Bus Polska Sp. z o.o., a od 2014 również Partnerem Serwisowym Carrier Transicold Polska. Duże doświadczenie i zaplecze magazynowe gwarantują solidność wykonania wszelkich napraw w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach.

Pracują u nas najlepsi w swojej dziedzinie eksperci – kompetentni Doradcy Serwisowi oraz Doświadczeni Technicy, regularnie szkoleni według najnowszych procedur MAN Truck & Bus Polska oraz Carrier Transicold, korzystający w Bury.serwis z nowoczesnych systemów i technologii. Posiadamy specjalistyczne stanowiska do pomiaru i regulacji geometrii osi kół w każdym pojeździe ciężarowym, autobusie i naczepie, wykonujemy obsługę i naprawę ogumienia.

Najwyższa jakość usług i zadowolenie Klientów to nasz priorytet, dlatego w 2012 r. wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001 w zakresie Serwisu pojazdów oraz Transportu drogowego krajowego i międzynarodowego. WSZYSTKIE PRACE SERWISOWE WYKONANE W SERWISIE BURY OBJĘTE SĄ GWARANCJĄ! 

Kompleksowość świadczonych usług jest możliwa dzięki nowej MYJNI POJZADÓW CIĘŻAROWYCH w Radomiu. Nasze zalety to wysoka jakość i krótki czas mycia, dobra lokalizacja i atrakcyjne ceny.

Naszym stałym Klientom oferujemy bardzo korzystne warunki płatności (wydłużone terminy i rabaty). W ramach napraw powypadkowych współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Dysponujemy warsztatem mobilnym – specjalistycznymi pojazdami serwisowymi, w pełni wyposażonymi do napraw „na drodze” lub u klienta, dostępnymi 24/24h. Każdego miesiąca obsługujemy ponad 500 pojazdów.