SIAL .INSPIRE FOOD BUSINESS – 21-25 Października 2018

W dniach 21-25 października 2018 r. przedstawiciele Firmy Bury mieli przyjemność wzięcia udziału w Targach branżowych SIAL odbywających się w Paryżu. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, spotkania z kontrahentami, rozmów dotyczących handlu i logistyki, a także nawiązania nowych kontaktów handlowych, które mamy nadzieję, przyniosą w przyszłości owocną współpracę. Targi stanowiły bardzo duże źródło inspiracji w światowym przemyśle spożywczym.

W 8 halach wystawienniczych swoją ofertę i produkty prezentowało 7.020 wystawców z ponad 109 krajów. Produkty jakie były prezentowane w 21 sektorach wystawienniczych należały do następujących kategorii: owoce i warzywa, wyroby piekarnicze i cukiernicze, catering i przekąski, produkty mleczne i jaja, sprzęt, nowoczesne technologie i usługi, produkty mrożone, produkty spożywcze, mięsa, produkty organiczne i zdrowa żywność, suplementy diety, owoce morza, produkty pół przetworzone, zimne napoje, żywność konserwowana, produkty bezglutenowe, wina i wyroby alkoholowe.

Pozdrawiamy przedstawicieli firm, których mieliśmy przyjemność spotkać i serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno z działem transportu naszej firmy jak i z działem handlowym.