BURY.trade to największa dywizja firmy odpowiedzialna za handel owocami i warzywami.

Obecnie posiada w swojej strukturze:

Firma Bury to Ekspert od jakości owoców i warzyw.

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości usług pozwalających na osiągnięcie satysfakcji naszych Klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość produktów, dlatego w 2014 roku wdrożyliśmy ogólnoświatowy certyfikat ISO 22000, a w 2017 roku certyfikat GLOBALG.A.P. w zakresie Chain of Custody (CoC), gwarantujący segregację i identyfikowalność produktów w łańcuchu logistycznym. Posiadamy również pozwolenie AEO.

Realizujemy zamówienia dla ponad 2000 punktów handlowych. Dostarczane przez nas produkty to gwarancja smaku i jakości. Owoce i warzywa znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od najlepszych dostawców. Dla naszych stałych odbiorców oferujemy dostęp do produktów premium marki własnej: Rajski Ogród oraz BOJABU.

.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami z krajów Europy oraz Ameryki Południowej i Azji. Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem w południowo-wschodniej Polsce. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem magazynowym obejmującym łącznie 12000 m2 powierzchni. Posiadamy własne nowoczesne dojrzewalnie bananów oraz specjalistyczny transport.

.

.