Luksusowa Marka Roku 2018

W dniach 23-25 listopada 2018 roku w hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim odbyło się kolejne ważne wydarzenie, w którym mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność uczestniczyć – Gala „Luksusowa Marka Roku 2018″.

Było to wydarzenie niezwykle prestiżowe i cenne, zwłaszcza iż Firma Bury zastała laureatem statuetki Luksusowej Marki Roku 2018, którą w imieniu całej Firmy i swoim własnym odebrał osobiście Prezes Jacek Bury.

W ramach Gali odbyły się również Targi Luksusu będące znakomitą okazją do zaprezentowania portfolio Firmy, nawiązania nowych kontaktów z innymi uczestnikami, a także zaistnienia wśród innych luksusowych marek.

Firma Bury zagospodarowała swoje stoisko wystawowe w oryginalny i niecodzienny sposób przygotowując owocowe stoisko degustacyjne. Cieszyło się ono ogromną popularnością. Uczestnicy Targów mieli okazję spróbowania pysznych owoców dostarczanych przez Firmę Bury, począwszy od tych znanych i lubianych przez wszystkich, po te egzotyczne, o niecodziennym smaku, zapachu i kształcie. Goście chętnie próbowani nowych smaków i owoców takich jak karambola, pepino, physalis, mango, granat, rambutan czy to sięgając po mix owoców w postaci mini sałatek degustacyjnych, owocowych szaszłyków oraz innych owocowych wariacji. Wokół roznosił się niesamowity zapach świeżych owoców, aromat mandarynek delikatnie wprowadzający w nastrój świąteczny czy też zapach pysznych, słodkich ananasów i mango obok których nikt nie mógł przejść obojętnie.

Jest nam niezmiernie miło, iż mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, a nasza Firma znalazła się w gronie Luksusowych Marek Roku 2018.